Korzystając z tego serwisu internetowego akceptujesz zasady Polityki Prywatności znajdujące się poniżej. Jeżeli nie zgadzasz się z którymkolwiek punktem, proszę o niekorzystanie z funkcji zapisywania się do listy osób otrzymujących powiadomienia o nowo dodanych zdjęciach.

1. Właściciel strony tomeknawrot.com zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Jednocześnie zobowiązuje się do poinformowania o wprowadzanych zmianach każdego aktualnego użytkownika (właściciela konta) na 7 dni przed faktycznym wprowadzeniem tych zmian. Każdego odwiedzającego stronę obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.

2. Wszystkie uzyskiwane dane osobowe są bardzo dobrze chronione i wykorzystywane wyłącznie do celów informacyjnych na potrzeby serwisu tomeknawrot.com zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.09.1997 (Dz. u. nr 133 poz. 883).

3. Właściciel strony zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości e-mail użytkownikom tomeknawrot.com. Należy rozumieć przez to wszelkie niezapowiedziane wcześniej informacje, które jednak ściśle związane są z funkcjonowaniem strony.

4. Oprogramowanie obsługujące tomeknawrot.com wykorzystuje technologię Cookies. Każdy korzystający z serwisu zobowiązany jest do przyjmowania tzw. Ciasteczek.

 
statystyka Creative Commons License
Ten utwór jest dostępny na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Na tych samych warunkach 2.5 Polska.