Kariera zawodowa.

Studiowałem na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Równolegle pracowałem na stanowisku kierownika działu obsługi klienta. Bardzo interesowało mnie, w jaki sposób można doprowadzić do wzrostu sprzedaży. Dlatego, pomimo tego, że uczyłem się na wydziale informatyki i zarządzania, postanowiłem napisać pracę licencjacką na temat strategii rozwoju przedsiębiorstwa i magisterską o strategii marketingowej. Z dużym upodobaniem czytałem książki na te tematy. Do dziś lubię poszerzać wiedzę z tych dziedzin ekonomii. Zainteresowanie tymi zagadnieniami przyczyniło się do tego, że związałem się z branżą marketingu wielopoziomowego. Zdobyłem w tej dziedzinie duże doświadczenie i wiedzę. Połączyłem to z moją pasją pisania artykułów i wywiadów:

• Napisałem ponad 100 artykułów na temat marketingu wielopoziomowego.
 
• Przeprowadziłem 130 wywiadów z liderami MLM.
 
• W swojej karierze dziennikarskiej napisałem ponad 700 tekstów.
 
• Pisałem m.in. dla Rankingu MLM, Managera MLM, Gazety Wrocławskiej, czasopism o zasięgu ogólnokrajowym.

• Obecnie piszę dla firm sprzedaży bezpośredniej i marketingu wielopoziomowego.


Zainteresowania pozazawodowe.

Należą do nich fotografia i turystyka. Lubię zwiedzać ciekawe miejsca, chodzić po górach, organizować wycieczki. Najczęstszym celem moich wyjazdów jest Dolny Śląsk. Znam go doskonale. Odkrywam miejsca mało znane, a jednocześnie atrakcyjne. Zapraszam do przeczytania więcej o moich pasjach na podstronach O fotografowaniu i Wycieczki.
 

statystyka Creative Commons License
Ten utwór jest dostępny na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Na tych samych warunkach 2.5 Polska.